Головна / Прес-центр та кар'єра / Новини / 2024 /Український бренд ELVORTI на AGROMASHEXPO: розпочинаємо виставковий сезон 2024

Український бренд ELVORTI на AGROMASHEXPO: розпочинаємо виставковий сезон 2024

29.01.2024
Український бренд ELVORTI на AGROMASHEXPO: розпочинаємо виставковий сезон 2024
photo
photo
photo
photo

З 24 по 27 січня 2024 року у Конгресс-виставковому центрі HUNGEXPO-Budapest пройшла найбільша торгова виставка сільського господарства в Угорщині - AGROMASHEXPO, в рамках якої український виробник ELVORTI представив свої інноваційні рішення для сільського господарства. За підтримки офіційного партнера угорської компанії CONTSTAR Kft, на спільному стенді відбулася презентація кількох ключових продуктів, серед яких виділяються:

Комбінований агрегат ASTRA 3+PALLADA 3000. Навісна конструкція сівалки при масі всього в 985 кг робить агрегат маневреним в роботі на полі і при транспортуванні. При ширині захвату 3 м і ширині міжрядь 120 мм зернову сівалку можна ефективно використовувати на невеликих площах в умовах застосування інтенсивних агротехнологій.

Зернова сівалка шириною захвату 3 м економічно вигідна для невеликих господарств й забезпечує швидшу окупність інвестицій для фермерів. Загальний об’єм зернового бункера сівалки ASTRA 3 складає 500 літрів, що дозволяє при нормі висіву пшениці 200 кг/га, засівати 3 га за одне завантаження. Ворошилка, встановлена в бункері, забезпечує рівномірний потік зерна до висіваючого апарату без забивання бункера. Кришка бункера на сівалці ASTRA 3 відкривається під кутом більше 90 градусів, що збільшує доступність бункера для завантаження з бігбегів.

Для безпечного транспортування по дорогам загального призначення встановлена світова сигналізація (повороти). Висіваючий апарат зроблений із полімерних матеріалів, стійких до зношування та корозії. Подвійна котушка забезпечує висів, як дрібнонасіннєвих культур, так і великого насіння. Завдяки косозубій конструкції котушка плавно та рівномірно подає насіння не травмуючи його, що збільшує точність розподілу насіння в рядку. Безступінчастий механізм передач (варіатор) забезпечує плавне регулювання норм висіву насіння та добрив.

Сівалку ASTRA 3 можна додатково обладнати пристроєм перемикання висівних катушок trim line, який формує технологічну колію, заощаджуючи посівний матеріал. Телескопічні насіннєпроводи, порівняно з резиновими, дозволяють більш стабільно направляти потік насіння, а також мають більший строк експлуатації.

За замовленням на сівалку ASTRA 3 встановлюється система контролю висіву з новими датчиками контролю потоку насіння підвищеної надійності та точності. Конструкція повідкової системи з прикочуючим котком і механізмом тиску сошника до 35 кг дозволяє отримати рівномірне заглиблення сошників у ґрунт. Унікальна конструкція дводискового однорядного сошника, за рахунок зміщення на 6 мм, забезпечує ефективне прорізання ґрунту на полях з пожнивними залишками та має функцію самоочищення.

Необслуговувані маточини від ФКЛ забезпечують тривалий строк обслуговування. Сошник виготовлений із металу підвищеної твердості, який містить бор і збільшує ресурс сошника на 100%. Прикочуючі колеса забезпечують посів в умовах різної вологості ґрунту. Надійна система регулювання забезпечує стабільне, рівномірне заглиблення насіння. Для очищення прикочуючих катків встановлені чистики зі зносостійкої сталі, яка збільшує ресурс роботи чистиків.

Вигідною особливістю механічної зернової сівалки ASTRA 3 з триметровою шириною захвата є можливість приєднання до дискової борони PALLADA 3000, що дає можливість аграріям виконувати обробіток ґрунту та посів за один прохід. Завдяки об’єднанню посіву та боронування за один прохід аграрії економлять паливно-мастильні матеріали та робочу силу, швидше та ефективніше проводять посівний сезон. Борона забезпечує належну підготовку ґрунту, розбиваючи грудки та створюючи оптимальне посівне ложе. Механічна зернова сівалка ASTRA 3 з шириною захвату 3 метра пропонує виграшну комбінацію економічності та універсальності. Завдяки повній інтеграції з 3-метровою бороною PALLADA 3000 вона не лише заощаджує час, але й сприяє ефективнішому використанню ресурсів.

Також на стенді був представлений TETIS 24 BRAVO 400 LT. Завдяки численним функціональними можливостями оснащення обприскувач TETIS відповідає високим вимогам в сферах точного землеробства і сучасної захисту рослин. Причіпний обприскувач TETIS з об'ємом бака 3 200 літрів відрізняється надійною і зручною в експлуатації конструкцією.

ELVORTI на AGROMASHEXPO відзначився не лише передовою технікою, але й своєю готовністю до інновацій та розвитку. Партнерство з CONTSTAR Kft в Угорщині підкреслює важливість співпраці та обміну досвідом між українським та європейським агросектором.

Український бренд ELVORTI продовжує демонструвати свої можливості та технологічне лідерство на міжнародному рівні. Його присутність на AGROMASHEXPO 2024 у Будапешті є ще одним підтвердженням того, що українське сільськогосподарське машинобудування готове до викликів сьогодення та майбутніх досягнень.

Завдяки інноваціям та високій якості продукції, ELVORTI підтверджує свою репутацію надійного партнера для сільськогосподарських підприємств як в Україні, так і за кордоном. AGROMASHEXPO 2024 став лише ще одним успішним кроком у цьому напрямку.

Чи чули ви раніше про бренд Elvorti?