Фінансування

Головна / Фінансування
Фінансування

Програми Фінансування ELVORTI

Сільське господарство в Україні – це не лише ключова галузь економіки, але й справжнє серце нашої країни. Проте, в умовах стрімкого розвитку виробництва та постійно зростаючих вимог до якості продукції, необхідність у сучасній техніці стає все більш нагальною. Відтак, придбання новітньої агротехніки, такої як продукція ELVORTI, може стати великим фінансовим викликом для багатьох аграріїв. Точно тому, фінансування техніки відграє критично важливу роль у розвитку сільськогосподарського сектору нашої держави.

ПРОГРАМИ ФІНАНСУВАННЯ ELVORTI:

ELVORTI пропонує вам можливість придбати сільськогосподарську техніку за спеціальними умовами фінансування, які враховують ваші потреби та можливості:

·        Кредит від 0,01%: Завдяки партнерській програмі фінансування від ОщадБанку, ви можете отримати доступ до кредиту за мінімальною процентною ставкою.

·        Державна програма "Доступні Кредити 5-7-9%": Ви можете скористатися вигідними умовами кредитування, що надаються за державною програмою з відсотковою ставкою 5%, 7% або 9% річних.

·        Фінансовий лізинг від НАК "Украгролізинг": Оптимальне рішення для тих, хто шукає гнучкі умови фінансування та можливість обміну обладнання на нове через кілька років.

·        Державна компенсація 25% на всю техніку: Купуючи техніку від ELVORTI, Ви повертаєте 25% вартості.

Ми працюємо, щоб надати вам оперативні, вигідні фінансові рішення та привабливі умови фінансування для придбання техніки ELVORTI. Наша мета – побудувати довгострокові партнерські відносини з аграріями на основі взаємної довіри, розуміння та підтримки.

Не гайте часу! Оберіть програму фінансування, яка відповідає вашим потребам.photo
Кредит на всю техніку від 0,01%
Компанія ЕЛЬВОРТІ та ОЩАДБАНК створили партнерську програму фінансування аграріїв для придбання сільгосптехніки ЕЛЬВОРТІ т...
Дізнатись
photo
Доступні кредити 5-7-9%
Компанія ЕЛЬВОРТІ бере участь у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%» згідно якої державна підтримка у вигляді ...
Дізнатись
photo
Фінансовий лізинг
Акціонерне  товаритво "Ельворті" та Державне публічне акціонерне товариство "Національна акціонер...
Дізнатись
photo
Державна коомпенсація 25%
Купуючи техніку від Ельворті, Ви повертаєте тепер 25%, за постановою КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ (Постановами КМУ №...
Дізнатись

Чи чули ви раніше про бренд Elvorti?