Про нас

Головна / Про нас
ПроНас

Місія підприємства

Місією підприємства є виробництво посівної, грунтообробної техніки, а також техніки для захисту рослин високого технічного рівня на основі нових технологій з метою максимального задоволення потреб споживачів, забезпечення гармонійного розвитку Акціонерного Товариства в інтересах персоналу, акціонерів та регіону.

Голова правління - генеральний директор
Калапа Сергій Георгійович

Музей Ельворті
Музей Ельворті

Дом Эльворти является памятником архитектуры конца 19 века. Точная дата строения дома не известна, но вероятно это сооружение построено в конце XIX века одновременно с корпусами завода. Рассказывая о семье Эльворти, не можем не остановиться на их частном доме, где размещается музей семьи и завода Эльворти. 

Читати далі
Інформація для акціонерів
Інформація для акціонерів

15 січня 2019 року публічне акціонерне товариство «Ельворті» (ПАТ «Ельворті») перейменовано в акціонерне товариство «Ельворті» (АТ «Ельворті») і проведена державна реєстрація АТ «Ельворті». Рішення про перейменування товариства прийнято загальними зборами акціонерів 26 квітня 2018 (протокол №21).

Читати далі
 Інформація про постачання електроенергії
Інформація про постачання електроенергії

Договір і комерційні пропозиції споживачів електричної енергії за вільними цінами. На укладення договору за вільними цінами має право будь-який споживач, який відповідає ...

Читати далі

Чи чули ви раніше про бренд Elvorti?