Головна / Прес-центр та кар'єра / Новини / 2024 /Український бренд ELVORTI на Agri Planta – RomAgroTec 2024: продовжуємо виставковий сезон 2024 у Румунії

Український бренд ELVORTI на Agri Planta – RomAgroTec 2024: продовжуємо виставковий сезон 2024 у Румунії

27.05.2024
Український бренд ELVORTI на Agri Planta – RomAgroTec 2024: продовжуємо виставковий сезон 2024 у Румунії
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

З 23 по 26 травня 2024 року у Фундулеї (Румунія) проходила виставка Agri Planta – RomAgroTec 2024. Це одна з ключових подій у сільському господарстві Румунії, яка об'єднує провідних європейських виробників та експертів для демонстрації останніх технологічних досягнень.

ELVORTI, спільно з офіційним дистриб'ютором Strong Machinery, представила свої новітні розробки, спрямовані на скорочення витрат та підвищення продуктивності. Весь асортимент привернув увагу фермерів та аграріїв з Румунії. Відвідувачі отримали професійні консультації від експертів та оцінили якість української техніки.

На стенді офіційного дилера Strong Machinery компанія ELVORTI показала: дворядну дискову борону PALLADA 4000 для ефективної обробки всіх типів ґрунтів, сівалку точного висіву для будь-яких умов та технологій VEGA 6 PROFI з телескопічною рамою.   Один з найцікавіших експонатів на стенді був причіпний обприскувач TETIS 24 створений для точного землеробства, а також зернову сівалку ALFA 4 NO-TILL, та багатофункціональний культиватор для міжрядної обробки ALTAIR 4.2 – 07. Участь у виставці сприяла зміцненню репутації компанії ELVORTI на міжнародному ринку та розширення партнерських зв'язків.

ELVORTI продовжує впроваджувати нові технології, метою яких є підвищення ефективності та зниження витрат для фермерів. Участь ELVORTI у подібних заходах відіграє важливу роль у розвитку компанії та її продукції. Ми віримо у майбутнє сільського господарства та продовжуємо працювати над розвитком технологій у цій галузі. Виставка Agri Planta - RomAgroTec 2024 дала нам чудовий шанс обмінятися досвідом з іншими експертами галузі, а також знайти нових партнерів та ідеї для подальшого розвитку. Ми з нетерпінням чекаємо на нові можливості продемонструвати наші досягнення на майбутніх заходах.

Чи чули ви раніше про бренд Elvorti?