Головна / Прес-центр та кар'єра / Новини / 2022 /ELVORTI тричі володар престижної бізнес-нагороди ЛІДЕР ГАЛУЗІ

ELVORTI тричі володар престижної бізнес-нагороди ЛІДЕР ГАЛУЗІ

13.01.2022
ELVORTI тричі володар престижної бізнес-нагороди ЛІДЕР ГАЛУЗІ
photo

Компанія ELVORTI — визнаний лідер в галузі сільгоспмашинобудування на ринку України отримала незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2021» від Національного бізнес-рейтингу. Високі позиції в рейтингу компанія утримує не перший рік, ELVORTI нагороджуємося вже третій рік поспіль.

Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток економіки країни, регіону. Отже, за підсумками 2021 року ELVORTI посіла перше місце та отримала золото у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» серед 30-ти кращих підприємств України у галузі «Сільськогосподарське машинобудування».

ELVORTI займається розробкою та виробництвом посівної та ґрунтообробної техніки за такими напрямками, як посівні комплекси, сівалки зернові, сівалки просапні, культиватори, борони дискові та обприскувачі, завжди піклується про якість продукції. ELVORTI старанно працює з клієнтами й партнерами на основі довіри та сумлінності. Утримуватися у TOP - рейтингу ELVORTI допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожний співробітник компанії. Основні з них: висока якість, надійність, швидкість, вчасне виконання робіт, та задоволення потреб клієнтів.

Основною рушійною силою у досягненні успіху є колектив ELVORTI, а це майже 1000 співробітників, серед них висококваліфіковані спеціалісти різних напрямків діяльності. У компанії цінуються працівники і докладається максимум зусиль для того, щоб кожен був задоволений роботою, міг постійно розвиватися. Команда ELVORTI щиро пишається отриманням звання «Лідер галузі 2021». Нагорода Національного бізнес-рейтингу для всього колективу — це важливе досягнення. Підтвердження Лідерського статусу — не просто оцінка заслуг, це ще й величезна відповідальність перед суспільством, адже ми маємо відповідати високому званню й виправдовувати довіру як авторитетних експертів, так і наших клієнтів і партнерів.

 

ПРО РЕЙТИНГ

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі. Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності й стабільності підприємств України. Є частиною міжнародної спільноти успішних організацій — Союзу НБР, який 17 років поспіль визначає і популяризує провідні суб'єкти підприємництва країн Європи і Азії.

 

Чи чули ви раніше про бренд Elvorti?