Ukraine is brave farmers

Головна / Ukraine is brave farmers

Програмапідтримки українських аграріїв по відновленню техніки ELVORTI

Щодня ми переконуємося, що наші захисники в тилу - це українські аграрії, які не залишають свою землю, а продовжують боронити продовольчу безпеку нашої країни. Ті, хто розумом і руками, хоробрим серцем і відданістю землі, щодня долучаються до важливої справи. В усі часи сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

На сьогодні компанія ELVORTI отримала більше сотні історій від наших клієнтів, як вони у складних воєнних умовах не залишають свою роботу, як за короткий час вони запустили свої підприємства та продовжують працювати надалі. Загалом понад 19-ти тисяч господарств із восьми областей України. Люди натхненні та вірять, що відбудують та відновлять свої господарства та техніку. Вони роблять неймовірний внесок до нашої спільної перемоги. Знищені поля та посіви, врожаї, які не встигли зібрати, низькі ціни на зерно, брак робочої сили в господарствах, скорочення обсягів експорту зерна та відсутність місць для його зберігання, пошкоджена техніка, розрахунки з власниками паїв – головні проблеми, яких завдала війна нашим аграріям.  

З 1874 року – вже 148 років компанія ELVORTI пліч-о-пліч з аграріями. З початку повномасштабної війни в Україні компанія продовжує працювати та переживає ці складні часи разом з нашими клієнтами. За цих складних умов компанія всебічно підтримує Україну та ініціювала запустити Програму "Ukraine is brave farmers" та зосередилася на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії 2023 року.

Тож, наша компанія з 1-го грудня 2022 року по 1 березня 2023 року запускає Програму підтримки українських аграріїв по відновленню техніки ELVORTI на постраждалих територіях України.

В програму підтримки входить:

1. проведення дефектовки пошкодженої техніки по зверненню аграрія;

2. безкоштовні роботи по ремонту техніки ELVORTI (Червона Зірка), безпосередньо, у господарствах аграріїв, нашою сервісною службою;

3. забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

У випадку, якщо аграрій надає фото та відео опис пошкоджених деталей та вузлів техніки ELVORTI, то дефектовка проводиться дистанційно (без виїзду сервісної служби). Якщо робота по відновленню техніки є більш проблемною та потребує допомоги аграрію, тоді працівники сервісної служби здійснюють виїзд у господарство для проведення дефектовки (ревізія пошкоджених вузлів та деталей).

Працівники сервісної служби формують перелік необхідних запчастин, які потребують заміни. Цей перелік узгоджується з аграрієм.

Після придбання аграрієм запасних частин, сервісна служба проводить безкоштовний ремонт техніки у господарстві.

Підтримку від компанії отримають аграрії із таких областей як: Київська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька. Заявки аграрії зможуть надсилати за телефоном гарячої лінії 0 (800) 752-452, або через чат-бот viber / telegram.

Мета компанії ELVORTI працювати пліч-о-пліч із сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення, підтримуючи життя тих, хто виробляє, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь та України. Наші аграрії – це вірні партнери і ми готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх. В ці складні часи наша команда впевнена, що наші клієнти зможуть високо оцінити важливу допомогу від української компанії ELVORTI.

0 (800) 752-452 Чат бот у Viber Чат бот у TelegramЧи чули ви раніше про бренд Elvorti?