Головна / Прес-центр та кар'єра / Новини / 2019 /Делегація з Сумського національного аграрного університету відвідала завод Ельворті
Делегація з Сумського національного аграрного університету відвідала завод Ельворті
04.07.2019
![Делегація з Сумського національного аграрного університету відвідала завод Ельворті](/upload/iblock/ee7/ee73c5371ffcd0d3c5a47ba4f3f24c9a.jpg)
![Делегація з Сумського національного аграрного університету відвідала завод Ельворті](/upload/foto/big/923.webp)
Делегація з Сумського національного аграрного університету, на чолі з ректором Володимиром Ладикою, відвідала завод "Ельворті".
Гості відвідали сучасне виробництво, виставковий комплекс, де представлена вся техніка ELVORTI. Під час засідання обговорювали можливість співпраці компанії з університетом по точному землеробству, обговорювали питання підготовки кадрів для підприємства по дуальній системі навчання.
Нагадаємо, на базі Сумського національного аграрного університету успішно функціонує лабораторія сільськогосподарської техніки ELVORTI, яку компанія облаштувала в рамках соціального проекту "Приєднуйся до команди Ельворті".