Головна / Прес-центр та кар'єра / Новини / 2022 /Черговий етап навчальних тренінгів пройшов на заводі ELVORTI

Черговий етап навчальних тренінгів пройшов на заводі ELVORTI

10.02.2022
Черговий етап навчальних тренінгів пройшов на заводі ELVORTI
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

Сьогодні, в рамках програми навчання дилерів 2022 року, а також з метою знайомства з підприємством, представники 3-х дилерських організацій ТОВ «Астарта – Т» (м. Миколаїв), ТОВ «Вілсар» (м. Кіровоград) та ТОВ «Агропроммонтаж» (м. Кіровоград) відвідали завод ELVORTI. Представники заводу, в особі генерального конструктора Юрія Леонідовича Кваші та співробітників Торгового дому, розповіли та показали весь процес виробництва техніки ELVORTI, а також поділилися своїм досвідом продажу та просування продукції на ринку України.

Учасники пройшли навчальний курс на базі підприємства, який включає теоретичну підготовку, безпосереднє ознайомлення з виробництвом і вивчення лінійки продукції, що випускається. Фахівці дилерських організацій ознайомилися з модельним рядом техніки ELVORTI, отримали поглиблені знання про призначення та практичне застосування різних моделей, ознайомилися з новинками та всіма типами техніки, з технічними характеристиками, основними вузлами та конкурентними перевагами техніки.

Крім того, в рамках програми гості мали можливість познайомитися із заводом, з виробничими потужностями, де вони змогли детально вивчити весь процес виробництва та складання техніки, відвідали виставковий комплекс та офісні приміщення. Учасникам особливо сподобалися сучасність та ретельність виробництва.

Варто відзначити, що ELVORTI приділяє особливу увагу навчанню дилерів. Адже дилер – це насамперед партнер, який від свого імені представляє продукцію у закріпленому за ним регіоні, а також безпосередньо виконує правильне складання техніки після її доставки клієнту, здійснює введення в експлуатацію, сервісне обслуговування та постачання запасних частин, при необхідності проводить гарантійний або післягарантійний ремонт.

Чи чули ви раніше про бренд Elvorti?