Делегация Херсонского государственного аграрного университета посетила Эльворти
![Делегация Херсонского государственного аграрного университета посетила Эльворти](/upload/iblock/7bd/7bd5c423c2cb41f4e09282b6a8e03d6a.jpg)
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/big/700.webp)
В рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті» ректор Херсонського державного аграрного університету - Кирилов Юрій Євгенович з робочим візитом відвідав завод «Ельворті».
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/701.webp)
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/702.webp)
Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності - Аверчев Олександр Володимирович, деканат, викладачі та студенти першого курсу з агрономічного факультету «Херсонського державного аграрного університету» також завітали на «Ельворті».
Для гостей провели екскурсію по заводу Директор Торгового дому «Ельворті» - Ківерник В’ячеслав Анатолійович та генеральний конструктор «Ельворті» - Кваша Юрій Леонідович. Під час екскурсії гості ознайомились з понад 140-річною історією компанії, найсучаснішим обладнанням, особливостями технологічного процесу, технологією виробництва, специфікою праці на підприємстві.
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/703.webp)
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/704.webp)
Головна мета таких заходів - це показати майбутнім спеціалістам сучасне виробництво за найвищими європейськими стандартами, а також запросити найкращих та найуспішніших з них приєднатися до великої команди «Ельворті» та в майбутньому приїхати сюди працевлаштовуватись.
Студент Владислав з агрономічного факультету прокоментував: «Ельворті» дійсно вражає! Коли їхали сюди, то навіть не думали, що побачимо такі масштаби та такі інновації. Дуже приємно вражені та щиро вдячні за екскурсію».
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/705.webp)
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/706.webp)
Наприкінці зустрічі було безліч позитивних коментарів від гостей: дівчат дуже вразило, що на заводі працює так багато молоді та жінок, хлопці були вражені технічним прогресом та інноваційним виробництвом, а також зробили акцент на комфортних умовах для праці, та просторих світлих офісних приміщеннях.
Сьогодні «Ельворті» є одним з найпотужніших виробників сільськогосподарської техніки в Україні, постійно розвивається, випускає широку номенклатуру інноваційної сільськогосподарської техніки, та збільшує обсяги виробництва, постійно працює в напрямі оновлення обладнання й асортименту продукції, перш за все для задоволення потреб українських аграріїв.
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/707.webp)
![Делегація Херсонського державного аграрного університету відвідала Ельворті](/upload/foto/smoll/708.webp)
Згодом «Ельворті» планує підписати угоду про співпрацю з Херсонським державним аграрним університетом та відкрити спеціалізовану лабораторію сільськогосподарської техніки «Ельворті» на базі університету.
Задля розвитку аграрної галузі в країні тісна та плідна співпраця с аграрно-технічними університетами України буде продовжуватись й надалі.