Агротехнології в гармонії з природою!

Громадські обговорення

Головна / Громадські обговорення
Громадськіобговорення

Пропонуємо долучитися до публічного громадського обговорення проекту професійного стандарту
«Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

АТ «Ельворті» згідно з вимогами пунктів 15-16 Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №373 (зі змінами), повідомляє про початок публічного громадського обговорення проекту професійного стандарту «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», який підготовлено робочою групою.  

З проектом професійного стандарту «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» можна ознайомитися за посиланням https://elvorti.com/gromadski-obgovorennya/професiйний_стандарт_енанм_ас.doc .

Цим повідомленням інформуємо про початок публічного громадського обговорення зазначеного проекту професійного стандарту та про:

1. Відомості про розробника: АТ «Ельворті»

2. Контактні дані особи, яка є відповідальною за розроблення професійного стандарту:

Кулик Світлана Борисівна, тел.0504215956, skulik@elvorti.com

3. Про встановлення строку публічного громадського обговорення: до 22.12.2021  

Форму подання пропозицій, зауважень: шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу відповідальної за розроблення професійних стандартів особи (файл повинен бути сумісним для редагування у текстовому редакторі Microsoft Word).

4. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: шляхом розміщення на вебсайті АТ «Ельворті» у межах строку розроблення.